Telefonla-Vekalet-Alımı

TELEFONLA VEKALET ALIMI

Kurban ibadeti dini hükümler çerçevesinde vekalet sahibi tarafından vekil tayin edilen kişi veya kurumlar aracılığı ile yerine getirilebilmektedir. Her ne kadar kalben niyet edilerek vekil tayin edilebilse dahi, vekaletle kurban kesim hizmeti sunduğumuz her bir vekalet sahibini telefon ile arayarak vekaletini alır ve kesim sürecini başlatırız.

NİTELİKLİ KURBAN SEÇİMİ

Kurban, Kur’an-ı Kerim, Sünnet ve icmâ ile sabit bir ibadettir. Kurban edilecek hayvanın, alt yaş sınırı, sağlıklı, organları tam ve besili olması, hem ibadet açısından, hem de sağlık bakımından önem arz etmektedir. Vekaletini aldığımız her bir kurbanı bu hususlar çerçevesinde değerlendirir, özenle seçer ve kesim öncesinde veteriner hekim tarafından muayene edilmesini sağlarız.

Nitelikli-Kurban-Seçimi
Hızlı-Geri-Bildirim

HIZLI GERİ BİLDİRİM

Vekaletle kurban kesim kaydınızı oluşturduğunuzda ve kurbanınız kesildiğinde sizi SMS ve E-posta ile bilgilendirir, kurbanınıza ait kesim görüntüsünün hazır hale gelmesinin ardından diğer bir SMS ile bilgisayar ve akıllı cihazlarınızda seyredebilmeniz için oluşturulan video linkini göndeririz. Sizin için oluşturduğumuz bu bilgilendirme zinciri sayesinde kurban vekaletiniz ile alakalı süreçleri an be an takip edebilmenizi sağlarız.

ÇÖZÜM ODAKLI MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetlerimiz, sadece çağrı merkezi ile sınırlı kalmayıp yeni nesil iletişim kanallarını da kapsayan çözüm odaklı müşteri hizmetleri anlayışımız ile şirketimize iletilen tüm soru ve sorunları elektronik ortamda değerlendiren, izleyen, sonuçlandıran ve raporlayan yazılım ve donanımlara sahiptir. Bu faaliyetler özel eğitimli takım arkadaşlarımız tarafından yürütülmektedir.

Çözüm-Odaklı-Müşteri-Hizmetleri
Güvenli Ödeme Kolaylığı

GÜVENLİ ÖDEME KOLAYLIĞI

Vekalet sahipleri, 3D Secure ve 1024 bit SSL şifreleme ile yüksek düzeyde güvenliği sağlanan  kullanıcı dostu web sayfamız aracılığı ile kredi/banka kartı, banka havalesi ve EFT ödeme yöntemlerinden herhangi birini seçerek dünyanın dört bir tarafından ödemelerini güvenle gerçekleştirebilmektedir.

UZMAN TAKIM ARKADAŞLARIMIZ

Alanında uzman ve tecrübeli takım arkadaşlarımız, sorumluluklarının bilincinde kurban kesim vekaletinin alındığı ilk andan kurban paylarının ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığı son ana kadar zaman ve mekan mevhumu tanımadan kendilerine ilke edindikleri kusursuz müşteri memnuniyeti politikası çerçevesinde çalışmalarını yürütmektedir.

Uzman Takım Arkadaşlarımız
Hijyenik-Kesim-ve-Paketleme

HİJYENİK KESİM VE PAKETLEME

Modern kesimhanelerde veya asgari hijyen şartları sağlanan açık alanlarda kesimini tamamladığımız kurbanlıkları, insan sağlığını ön planda tutarak sıhhi bir ortamda eşit paylar haline getirir vekalet sahibine veya ihtiyaç sahiplerine teslim edilmek üzere paketleriz.

YAYGIN DAĞITIM AĞI

Yurt içinde ve yurt dışında kesimi tamamlanan kurbanlıklar, ihtiyacı resmi makamlar tarafından tespit edilmiş bölgelerde, her türlü iklim ve coğrafi koşullar altında mesafe tanımaksızın uzman takım arkadaşlarımız tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaktadır.

Yaygın Dağıtım Ağı
Siz-Evde-Kalın-Biz-Size-Geliriz

SİZ EVDE KALIN, BİZ SİZE GELİRİZ

Bu hizmetten sadece İstanbul il sınırları içerisinde ikamet eden müşterilerimiz faydalanabilirler. Yurt içinde kesilmek üzere vekaletle kurban kesim kaydı oluştururken "Kurban Eti Teslim Şekli" başlığı altında "Adresime teslim edilsin" seçeneğinin işaretlenmesi yeterli olacaktır.

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

Güncel duyuru ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için, bizi Instagram ve Twitter üzerinden @vekaletlekurban Facebook üzerinden ise @vekaletlekurbankesimi adıyla takip edebilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin