Neden Biz ?

Uzman Ekip

Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz, üzerine aldığı sorumluluğun bilincinde kurban vekaletinin alındığı ilk andan kurban paylarının ihtiyaç sahiplerine ulaşacağı son noktaya kadar zaman ve mekân mevhumu tanımadan kendine şiar edindiği kusursuz müşteri memnuniyeti politikası çerçevesinde çalışmalarını yürütmektedir.

Müşteri Destek Hattı

vekaletlekurban.com Müşteri Destek Hattı, şirketimize iletilen tüm soru ve sorunları elektronik ortamda değerlendiren, izleyen, sonuçlandıran ve raporlayan yazılım ve donanımlara sahiptir. Bu faaliyetler özel eğitimli personelimiz tarafından yürütülmektedir.

Temel ilkesi “uygun maliyet kaliteli hizmet” olan vekaletlekurban.com, tüm çalışanları, yurt içi ve yurt dışı çözüm ortakları ile tartışmasız mükemmel bir hizmeti ve müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

Müşteri Danışma Hattı’na hafta içi 08:00 – 18:00, hafta sonu 09:00 – 18:00 saatleri arasında direkt olarak erişilebilir, bunların dışındaki saatlerde mesaj bırakılabilir.

Telefonla Vekalet Alımı

vekaletlekurban.com üzerinden verdiğiniz vekaletler ödeme işleminin tamamlanmasını müteakip Müşteri Destek Hattı uzmanları tarafından aranarak varsa özel notunuzla beraber alınmaktadır.

Uygun Fiyat

Kurbanlık seçimi, temini ve besiciliğinde uzman olan kadromuz, güçlü alt yapısı ve sistematik saha çalışmalarıyla en uygun maliyetle büyükbaş ve küçükbaş kurbanlıkları sizlerle buluşturmaktadır.

Ödeme Kolaylığı

Vekalet sahipleri Kullanıcı dostu web sayfamız aracılığıyla güvenli bir şekilde dünyanın her yerinden kredi kartı, banka kartı ve banka havalesi ile ödemelerini gerçekleştirebilmektedir.

Para İade Garantisi

vekaletlekurban.com üzerinden verdiğiniz vekaletler için yaptığınız ödemeler size taahhüt edilen süre sonunda kesilemediği takdirde koşulsuz iade edilmektedir.

Nitelikli Kurbanlık Seçimi

vekaletlekurban.com ailesi olarak üzerinde en hassasiyetle durduğumuz nokta yüce dinimiz İslam’ın emri kurban ibadetine layıkıyla aracı olmaktır. Bu şiarla çıktığımız yolda kurban edilecek hayvanların, alt yaş sınırı, sağlığı, organlarının tam ve besili olması tavizsiz sağlanarak vekalet sahiplerinin seçim ve beğenisine sunulmaktadır.

Zamanında Kesim

vekaletlekurban.com aldığı vekaletleri 3 ila 7 gün içerisinde kesip mahalli çözüm ortakları aracılığı ve bünyesinde istihdam ettiği personeli gözetiminde dünyanın dört bir tarafında ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktadır.

Hijyenik Paketleme

vekaletlekurban.com modern kesimhanelerde yerine getirdiği her vekaleti büyük bir titizlikle eşit paylara bölüp, insan sağlını ön planda tutarak hijyenik bir ortamda paketlenmesini sağlayıp dağıtıma hazır hale getirmektedir.

Yaygın Dağıtım Ağı

Yurt içinde ve yurt dışında yerine getirilen vekaletler, önceden ihtiyacı tespit edilen bölgelerde mesafe tanımaksızın kişi, kurum ve kuruluşlar aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaktadır.

Çözüm Ortakları

vekaletlekurban.com Türkiye’de ve dünyanın dört bir tarafında yüzün üzerinde ülkede el ele verdiği, yaptığı çalışmalarla alanında kendini kanıtlamış sivil toplum kuruluşları, şirketler ve hayvan besicileri ile vekaletlerinizi yerine getirmektedir.

SMS ve E-Posta ile Hızlı Geri Bildirim

vekaletlekurban.com müşterileri, kurban vekaletleri alındığında, kesildiğinde ve dağıtımı gerçekleştirildiğinde SMS ve E-posta hizmeti ile bilgilendirilir ve süreçlerin an be an takip edilebilmesi sağlanır.

Görsel Geri Bildirim

vekaletlekurban.com şeffaflık ilkesi çerçevesinde, kesilen her bir kurbanın kesim videosunu vekalet sahibi ile paylaşır ve kurban ibadetini yerine getirmenin verdiği manevi huzuru kendi kurbanın kesimine şahitlik ederek hissetmesi sağlanır.

Faturalandırma

Yurt içinde ve yurt dışında yerine getirilen her bir kurban vekaleti, süreçlerin tamamlanmasını müteakip faturalandırılarak vekalet sahibine elektronik posta yoluyla gönderilmektedir.

Bilgi Güvenliği Politikası

Pro Solutions bilgi güvenliğini faaliyetlerinin temel ilkelerinden biri haline getirmiştir. Bu çerçevede; vekaletlekurban.com’a ve paydaşlarına ait bilgi varlıklarının ve tüm faaliyetlere ilişkin bilgilerin sistemli bir şekilde yönetilmesi ve korunması gerektiğinin bilincinde bir kurum olarak;

  • Şirketin güvenilirliğini ve itibarını korumayı,
  • Şirketin ve paydaşların korumakla yükümlü olunan tüm bilgilerinin gizliliğinin temin edilmesini,
  • Bilgi varlıklarının gizliliğinin yanı sıra bütünlüğünün ve erişilebilirliğinin sağlanmasını,
  • Şirketin isleyişini etkileyen fiziksel ve elektronik ortamdaki bilgi varlıklarının korunmasını,
  • Şirketin bilgi varlıklarına ilişkin risk değerlendirme ve risk izleme faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi suretiyle bilgi güvenliği ile ilgili riskleri azaltmayı,
  • Şirket çalışanlarının bilgi güvenliğine ilişkin bilinç ve farkındalık seviyelerini artırmayı, ana ve destekleyen tüm iş faaliyetlerinin en az kesinti ile devam etmesini,
  • Tüm faaliyetlerimizi ve sürdürülebilir büyümemizi, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi’ne uygun olarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Bu doğrultuda;

Şirket ve çalışanlarının Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Standardının yanı sıra, yasal uygulamalardan ve sözleşmelerden doğan/doğabilecek şartlara uygun hareket etmesini, Bu kapsamda belirlenen amaç ve hedefleri periyodik olarak gözden geçirmeyi, bu amaç ve hedeflere ulaşmak için gerekli kaynakların oluşturulmasını, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi konusundaki sürekli iyileştirme ve geliştirmeyi destekleyerek, bu sistem çerçevesindeki tüm yenilikler, değişimler ve gelişmeler hakkında tüm çalışanların ve paydaşların farkındalıkların artırılmasını beyan ve taahhüt ederiz.