MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak süreçlerimizi “müşterilerimiz için nasıl olumlu ve unutulmaz bir deneyime dönüştürebiliriz” sorusuyla yorulmadan yeniden kurgularız. Bu amaçla her bir müşterimizin tek ve özel hissetmesini sağlayacak şekilde iletişim kanallarımızı geliştirir, operasyonlarımızı çevik tutarız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarının da sürekli gelişeceğini kabul eden yaklaşımımız ile değişikliklere ayak uydurmak üzere iş ortaklarımız, müşteri hizmetleri ekiplerimiz ve saha ekiplerimizin eğitimlerini günceller, organizasyonumuz içindeki her bir mesai arkadaşımızı şirketimizin en önemli parçası olarak görürüz.

İNOVASYON

vekaletlekurban.com’un profesyonelleşirken ileriyi gören, gözlemci, duyarlı, öğrenmeye açık, meraklı ve girişimci ruhunu taşımaya devam etmesi için sürekli dünyadaki gelişmeleri takip ederek toplumumuza fayda sağlamak ve pozitif değer yaratmak için çalışırız. Bütünsel değer üreten fonksiyonlarımızı “düzenleme + iyi sonuçları tekrar etme + iyileri bir araya getirme” aşamalarından geçiririz. Çözüm odaklı, cesur, araştırmayı seven bir ruha sahip olmaya devam etmek için de müşterilerimizden gelen tüm geri bildirimleri dikkatli ve özenli şekilde inceleyerek hedeflerimize uyumlandırmasını sağlar, müşterilerimizin bizi geliştiren ve yenileyen vizyonunu değerlerimize katarız.

TAKIM RUHU

vekaletlekurban.com ailesinin her bir üyesi bir araya gelerek kendilerinden daha büyük bir bütünü oluştururlar. Bu nedenle, "Bir zincir, ancak en zayıf halkası kadar kuvvetli olur." ilkesi ile hareket eder, ekip üyelerimiz ve iş ortaklarımızın (partnerlerimizin) birbirlerini kusursuzca tamamlamasını sağlarız . Bireysellik ekibin içinde ve ekibin hedefleri doğrultusunda eritilerek büyük bir sinerji oluşur ve bu da işimizin en iyi şekilde ortaya çıkmasını sağlar. Ekibimizin içinde "ben" yoktur, "biz" vardır. Ortaya çıkan iş "ben" im değil, "biz" im ürünümüzdür.

HASSASİYET

Verdiğimiz hizmetin dini bir vecibenin yerine getirilmesine aracılık ettiğinin bilinci ve üzerimize yüklediği manevi sorumluluk çerçevesinde süreçlerin hassas ve kusursuz bir şekilde işletilmesini her türlü maddi değerin üzerinde tutarız. Vicdanımız bizim içsel rehberlik sistemimizdir ve ilkelerimiz ile bağlantılıdır. Yaratıcı hayal gücümüz, teknolojik liderliğimiz, inovasyona uyumlu organizasyon yapımızın müşteri hassasiyeti ile dengelenmesini sağlarız. Biliyoruz ki, vicdandan yoksun hayaller, amaç edindiğimiz sürdürülebilir müşteri ilişkilerimizin önündeki en büyük engeldir.

PROAKTİF OLMAK

Oluşabilecek sorunları ve fırsatları önceden tespit edebilmek için gerekli alarm mekanizmalarını kurarak çalışır ve gerekli hareket planlarını geliştiririz. Teknolojik alt yapımız ve çok boyutlu raporlama kabiliyetimiz aksayan yönlerimizin hızlı bir şekilde tespit edilmesinde büyük rol oynar. Hataların tekrar etmemesi için kalıcı çözümler üretir sürekli yenilediğimiz müşteri odaklı deneyimlerin geliştirilmesi ve mükemmelleştirilmesi için gereken kaynakları yaratırız.

SORUMLULUK

Tüm süreçlerini şeffaf bir şekilde yöneten, hesap verebilen, sorumluluk sahibi, etkin ve verimli çalışmayı kendine ilke edinmiş bir kurumuz. Müşteri ve çözüm ortaklarımız ile yürüttüğümüz ilişkilerde dürüst ve çözüm odaklı bir iletişim dili kullanırız.

DOĞRULUK

Doğruluk, çalışma hayatımızın en kıymetli ve vazgeçilmez prensiplerinden biridir. Kişisel ve iş ilişkilerimizde her zaman dürüstlüğü, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutarız.

TOPLUMA SAYGI

İçinde yaşadığımız toplumun ayrılmaz bir parçası ve katılımcı üyesiyiz. Toplumun ihtiyaçlarına ve beklentilerine karşı duyarlıyız.