Kurumsal Hizmetlerimiz

 1. Kurbanlık Temini

Türkiye’de ve yurt dışında vekaletle kurban kesim hizmeti sunarak kamu yararına çalışan sivil toplum kuruluşlarının, et kombinası ve et ürünleri üreten firmalar gibi ticari faaliyet gösteren kuruluşların yurt içinde ve yurt dışında ihtiyaç duydukları büyükbaş ve küçükbaş hayvan taleplerini istenilen sayıda ve kilogram aralığında karşılamaktayız.

Yurt içinde ve yurt dışında Tarım Orman ve Hayvancılık Bakanlıklarının ilgili departmanları kontrolünde besicilik faaliyetleri gösteren çözüm ortaklarımız iş birliği ile rutin veteriner kontrolleri yapılan kayıtlı kulak küpesi mevcut Holstein, Simmental, Brown Swiss, Swedish Red, Angus ve Ankola cinsi büyükbaş, koyun, koç ve keçi gibi küçükbaş hayvanların temin ve tedarikini mesafe veya konum gözetmeden sağlamaktayız.

2. Yurt İçi ve Yurt Dışı Vekaletle Kurban Kesim Organizasyonu

Yurt içinde ve yurt dışında Kurban Bayramı vekaletle vacip kurban kesim organizasyonu gerçekleştiren sivil toplum kuruluşlarına kurban temin hizmetinin yanı sıra organizasyonun geneli ile alakalı her iş kaleminde aşağıdaki başlıklar çerçevesinde hizmet vermekteyiz.

  • Kurban Kesim ve Dağıtım

Yurt içinde ve yurt dışında ilgili kurumların yasal mevzuatları çerçevesinde hizmet veren modern kesimhanelerde veya hijyenik koşulları sağlanmış açık alanlarda İslami usullere uygun kurban edilebilme niteliği taşıyan büyükbaş veya küçükbaş hayvan kesim hizmeti.

Kesilen kurbanların eşit paylara bölünerek mahallindeki sivil toplum kuruluşları aracılığı ile hijyenik şartlar göz önünde bulundurularak ihtiyaç sahibi kişi, kurum ve kuruluşlara teslim sertifikası düzenlemek kaydıyla dağıtım hizmeti.

  • Vize

Yurt dışı organizasyonlarında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize uygulayan ülkelere yapılacak seyahatlerde vize başvuru süreçleri ile alakalı danışmanlık hizmeti.

  • Ulaşım

Yurt içi ve yurt dışı hava yolu, kara yolu ve deniz yolu seyahat planlamalarının yapılması ve biletleme işlemleri.

  • Konaklama

Yurt içinde ve yurt dışında kesim bölgelerine yakın, güvenli, hijyenik, helal ve zengin mutfağıyla hizmeti sunan otellerde konaklama hizmeti.

  • Araç Kiralama

Yurt içi ve yurt dışında arazi şartlarına uygun araç kiralama hizmeti.

  • Bez ve Branda Afiş

Kurban kesim ve dağıtım konumlarında kurumunuzun logosunu ve mottosunu içeren bez veya branda afiş tasarım ve baskı hizmeti.

Bireysel Hizmetlerimiz

1. Kurban Kesim ve Dağıtım

Bireysel olarak vekâlet veren kişilere yurt içinde ve yurt dışında kurban kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Modern kesimhanelerde yerine getirdiğimiz her vekaleti büyük bir titizlikle eşit paylara bölüp, insan sağlını ön planda tutarak hijyenik bir ortamda paketlenmesini sağlayıp dağıtıma hazır hale getirmekteyiz. Yurt içinde ve yurt dışında yerine getirilen vekâletler, önceden ihtiyacı tespit edilen bölgelerde mesafe tanımaksızın kişi, kurum ve kuruluşlar aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaktadır.

2. Telefonla Vekalet Alımı

Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra uzman ekibimiz tarafından vekâlet sahibi aranarak telefonla vekâleti alınmaktadır.

3. Bilgilendirme

Şeffaflık ve hesap verebilirlik şirketimizin en önemli değerlerindendir. Kurban vekâleti şirketimize ulaştığında, kesim ve dağıtım yapıldığında SMS ve E-posta hizmeti ile vekâlet sahibi bilgilendirilmektedir.

4. Görsel Geri Bildirim

Şirketimizin şeffaflık ilkesi çerçevesinde, kesilen her bir kurbanın kesim videosu vekâlet sahibi ile paylaşılmakta ve kurban ibadetini yerine getirmenin verdiği manevi huzuru kendi kurbanının kesimine şahitlik ederek hissetmesi sağlanmaktadır.

5. Dağıtım Sertifikası

Kesimi yapılan kurbanın etlerini teslim ettiğimiz kuruma, kurban etlerini teslim aldığına dair bir sertifika imzalatır ve vekâlet sahibine göndeririz.