KURBAN KESİM VE DAĞITIM

Bireysel olarak vekalet veren müşterilerimize yurt içinde ve yurt dışında adak, akika, şükür, nafile ve vacip kurbanı kesim ve dağıtım hizmeti sunmaktayız. Modern kesimhanelerde veya asgari hijyen şartları sağlanan açık alanlarda kesimini tamamladığımız kurbanlıkları, insan sağlığını ön planda tutarak sıhhi bir ortamda eşit paylar haline getirip vekalet sahibine veya ihtiyacı resmi makamlarca tespit edilmiş kişi, aile, kurum ve kuruluşlara teslim edilmek üzere paketlemekteyiz.

KURBANINIZ ADRESE TESLİM

İstanbul’da ikamet eden veya kurban etinin İstanbul’da dilediği bir adrese teslim edilmesini talep eden müşterilerimize adrese teslim hizmeti sunmaktayız.

TELEFONLA VEKALET ALIMI

Kurban ibadeti dini hükümler çerçevesinde vekalet sahibi tarafından vekil tayin edilen kişi veya kurumlar aracılığı ile yerine getirilebilmektedir. Her ne kadar kalben niyet edilerek vekil tayin edilebilse dahi, vekaletle kurban kesim hizmeti sunduğumuz her bir vekalet sahibini telefon ile arayarak vekaletini alıp sonrasında kesim sürecini başlatmaktayız.

HIZLI GERİ BİLDİRİM

Vekaletle kurban kesim kaydınızı oluşturduğunuzda ve kurbanınız kesildiğinde sizi SMS ve E-posta ile bilgilendirir, kurbanınıza ait kesim görüntüsünün hazır hale gelmesinin ardından diğer bir SMS ile bilgisayar ve akıllı cihazlarınızda seyredebilmeniz için oluşturulan video linkini göndeririz. Sizin için oluşturduğumuz bu bilgilendirme zinciri sayesinde kurban vekaletiniz ile alakalı süreçleri an be an takip edebilmenizi sağlamaktayız.